Το Σαββατοκύριακο 1 – 2 Ιουλίου διεξάγεται το δεύτερο αναπτυξιακό τουρνουά στο μπίτς βόλλεϋ
Αρχίζει το Σαββατοκύριακο 1 και 2 Ιουλίου 2023 το δεύτερο αναπτυξιακό τουρνουά μπιτς βόλλεϋ κατηγοριών εφήβων, παίδων και νεανίδων. Τα τρία αυτά τουρνουά θα διεξαχθούν στις Ομοσπονδιακές εγκαταστάσεις στη Λεμεσό. Οι αγώνες κατηγοριών εφήβων, παίδων και νεανίδων αρχίζουν το Σάββατο στις 10:00 το πρωί και όλοι οι συμμετέχοντες αθλητές θα πρέπει να ευρίσκονται στον χώρο …