![](../images/kolokotroni-evita-brno.jpg)
Αφού πέρασαν στην επόμενη φάση του Πανευρωπαϊκού Πρωταθλήματος Βeach Volley U18 στο Brno, η ομάδα των Λεωνίδου και Κολοκοτρώνη πέτυχε πανηγυρικά το στόχο της να προχωρήσει μέχρι και τον πρώτο γύρο της τελικής φάσης του τουρνουά.
Σήμερα το πρωί προσπάθησαν, αλλά έχασαν 2-0 (11-21, 18-21) από την πολύ δυνατή Γερμανική ομάδα των Müller/Vieman που βρίσκεται στον αριθμό 4 του ταμπλό.
Η ομάδες μας επιστρέφουν στην Κύπρο αύριο το πρωί.
![Bookmark and Share](http://s7.addthis.com/static/btn/v2/lg-share-en.gif)