Bratunhina – Nystrom πρωταθλήτριες στο 2ο Πρωτάθλημα Βeach Volley Γυναικών
Οι έμπειρες Natalya Βratunhina και Erica Nystrom ήταν οι νικήτριες του 2ου Πρωταθλήματος Beach Volley Γυναικών που πραγματοποιήθηκε το Σαββατοκύριακο 29-30 Ιουνίου 2024 στο Ιστιοπλοϊκό Κέντρο Λεμεσού. Οι δυο αθλήτριες συγκέντρωσαν 1000 βαθμούς μετά τη νίκη τους. Στη δεύτερη θέση με 800 βαθμούς τερμάτισαν οι Μαρία Χίτζιου και Βασιλική Χατζηκωνστάντα. Τρίτες ήταν οι O. Maionova …
Bratunhina – Nystrom πρωταθλήτριες στο 2ο Πρωτάθλημα Βeach Volley Γυναικών Read More »