Η Ζακχαίου κατέκτησε την Ευρώπη – Πήρε το CEV Cup Γυναικών με την Chieri 76
Πρωταθλήτρια Ευρώπης είναι από την Τετάρτη 20 Μαρτίου 2024 η Κατερίνα Ζακχαίου. Η κορυφαία Κύπρια πετοσφαιρίστρια κατέκτησε με την ομάδα της Reale Mutura Fenera Chieri 76 το CEV CUP Γυναικών. Η ομάδα της γράφει ιστορία αφού στην περσινή περίοδο είχε κατακτήσει το CEV Challenge Cup. Είναι η δεύτερη φορά στην καριέρα της που κερδίζει ευρωπαϊκό …
Η Ζακχαίου κατέκτησε την Ευρώπη – Πήρε το CEV Cup Γυναικών με την Chieri 76 Read More »