ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Νέα νίκη για τον ΚΟΥΡΗ ΕΡΗΜΗΣ
Ο ΚΟΥΡΗΣ ΕΡΗΜΗΣ συνέχισε το απόλυτο και στη Β’ Φάση του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ Β2 Κατηγορίας Γυναικών. Ο ΚΟΥΡΗΣ επικράτησε στο «ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΙΟ» της ΑΝΟΡΘΩΣΙΣ ΠΕΤ. με 0-3 σετ και ανέβηκε στους 45 βαθμούς μετά από 15 αγώνες. Τα σετ: 05-25, 12-25, 05-25. Συναρπαστικό παιχνίδι έγινε στο Γυμνάσιο Αγ. Χρυσοστόμου όπου η ΟΜΟΝΟΙΑ Λευκωσίας επικράτησε με 3-2 …
ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΟΠΑΠ Β2 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Νέα νίκη για τον ΚΟΥΡΗ ΕΡΗΜΗΣ Read More »