Τριπλή προπόνηση για την Προεθνική U16
Τριπλή προπόνηση πραγματοποίησε η Προεθνική Ανδρών U16 αυτή την εβδομάδα.Μετά τις προπονήσεις της Τρίτης 29ης Ιουνίου στο «ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΙΟ», την Πέμπτη 1η και την Παρασκευή 2η Ιουλίου έγινε κλήση για προπονήσεις στα Λειβάδια και στο «ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΕΙΟ». Στην κλήση βρίσκονται οι: AΝΟΡΘΩΣΙΣ: Άνθιμος Παντελή, Ραφαήλ Γιαννόπουλος, Ανδρέας Βατυλιώτης, Μιχαήλ Λακαταμίτης, Γιάννης Κοντός. ΠΑΦΙΑΚΟΣ: Σταμάτης Σαββίδης, Αλέξης Σαββίδης, …