Προεθνική Γυναικών U16: Νέος κύκλος προπονήσεων για τρία κλιμάκια
Oι κλήσεις Τρία κλιμάκια της Προεθνικής Γυναικών U16 θα προπονηθούν το Σαββατοκύριακο εφαρμόζοντας όλα τα υγειονομικά μέτρα. Τα κλιμάκια αυτά είναι της Λάρνακας, της ελεύθερης Αμμοχώστου και της Λεμεσού. Το Σάββατο 10 Απριλίου 2021 στις 10:00 θα προπονηθεί το Κλιμάκιο Λάρνακας. Ο Ομοσπονδιακός κόουτς Λ. Λοϊζου αναμένει στο «ΚΙΤΙΟΝ» τις: Κυριακή Βλαδίμηρου ΑΕΚ Λάρνακας Αλεξάνδρα …
Προεθνική Γυναικών U16: Νέος κύκλος προπονήσεων για τρία κλιμάκια Read More »