Β ΓΥΝΑΙΚΩΝ: Εδραίωση Ανορθώσεως Πετ. στον Α Όμιλο / Νίκησε και ανεβαίνει η Ε.Ν.Α.ΑΘ στο Β’ Όμιλο
Τρεις αγώνες την Τετάρτη Mε την Ανόρθωσις Πετόσφαιρα να πετυχαίνει τη νίκη της βραδιάς στον Α Όμιλο συνεχίστηκε το βράδυ της Τετάρτης το πρωτάθλημα ΟΠΑΠ Β Κατηγορίας Γυναικών. Σε Α’ και Β’ Όμολο έγιναν συνολικά τρεις αγώνες: Α’ ΌΜΙΛΟΣ Στον Α’ Όμιλο, η Ανόρθωσις Πετόσφαιρα πέτυχε σημαντική νίκη αφού πέρασε από το Κλειστό της Δερύνειας …