Β Γυναικών: Καλπάζει η Lemesos Volleyball στον Όμιλο τίτλου
Η Lemesos Volleyball καλπάζει στη Β Φάση του πρωταθλήματος ΟΠΑΠ Β Κατηγορίας Γυναικών. Την Τετάρτη 26 Φεβρουαρίου 2020 κέρδισε στο Λύκειο Πολεμιδιών την Ανόρθωση Πετόσφαιρα με 3-1 σετ και έκανε το τρία στα τρία στον Όμιλο. Στον άλλο αγώνα της 3ης αγωνιστικής η NCMA Νέα Σαλαμίνα πέρασε από το Γυμνάσιο Αγίου Αθανασίου κερδίζοντας την Ε.Ν.Α.ΑΘ. …
Β Γυναικών: Καλπάζει η Lemesos Volleyball στον Όμιλο τίτλου Read More »