«Μάγεψαν» στο Tel -Aviv τέσσερεις διαιτητές Beach Volley
Ολοκληρώθηκε με πολύ μεγάλη επιτυχία η αποστολή των τεσσάρων διαιτητών στο FIVB BEACH VOLLEYBALL WORLD TOUR – STAR 1, στο Τel -Aviv. Στην αποστολή συμμετείχαν ο διεθνής διαιτητής Σέργιος Σεργίου και οι Μέμνων Αντώρκας, Ιωάννης Σοφοκλέους και Γιάννης Μιτσής. Στον αγωνιστικό τομέα οι τέσσερεις διαιτητές πήγαν πολύ καλά, και ιδιαίτερα οι δυο νεότεροι (Ιωάννης Σοφοκλέους …
«Μάγεψαν» στο Tel -Aviv τέσσερεις διαιτητές Beach Volley Read More »