Η πρεμιέρα στα πρωταθλήματα Ανδρών και Γυναικών U18
Aρχίζουν τα αναπτυξιακά πρωταθλήματα ΟΠΑΠ Ανδρών και Γυναικών. Το επόμενο Σαββατοκύριακο 28 και 29 Σεπτεμβρίου 2019 θα γίνει το πρώτο σέρβις για φέτος στα πρωταθλήματα ΟΠΑΠ Ανδρών και Γυναικών Κ 18. Οι ομάδες είναι χωρισμένες σε Ομίλους Κ 18 ΑΝΔΡΩΝ Στο πρωτάθλημα Κ 18 Ανδρών συμμετέχουν οι: Aνόρθωση, «ΥΠΕΡΑΓΟΡΑ ΚΟΚΚΙΝΟΣ» Ε.Ν.Παραλιμνίου, Ολυμπιάδα Ν., «Ν. PAPAS …
Η πρεμιέρα στα πρωταθλήματα Ανδρών και Γυναικών U18 Read More »