Παράκτιοι Μεσογειακοί: «Θηρία» στον Τελικό Μαριώτα/ Μανωλίνα… Η ατυχία τους στέρησε το χρυσό!
Σούπερ εμφάνιση από τις Μαριώτα Αγγελοπούλου και Μανωλίνα Κωνσταντίνου στον Τελικό του τουρνουά beach volley Γυναικών των Παράκτιων Μεσογειακών Αγώνων της Πάτρας. Σε ένα ματς θρίλερ, για γερά νεύρα οι δυο κορυφαίες αθλήτριές μας λύγισαν στο τέλος και έχασαν το χρυσό από τις Γαλλίδες Aline Chamerau και Alexandra Jupiter. Οι «Μ&Μ» γνώρισαν την ήττα με …