Μικροί και μεγάλοι γιόρτασαν την «Ολυμπιακή Ημέρα 2018» – Η ΚΟΠΕ ήταν εκεί
Στην παρουσία αθλητών της Ολυμπιακής ομάδας της Κύπρου, πάνω από δεκαπέντε ομοσπονδιών και αθλημάτων και με εκατοντάδες μικρούς και μεγάλους να επισκέπτονται το χώρο, πραγματοποιήθηκαν στο Ολυμπιακό Μέγαρο στο Στρόβολο το πρωί του Σαββάτου (15/09) οι εορτασμοί της «Ολυμπιακής Ημέρας 2018» από την ΚΟΕ. Η ΚΟΠΕ είχε ενεργή συμμετοχή με την πολυπηθέστερη ομάδα αποτελούμενη από …
Μικροί και μεγάλοι γιόρτασαν την «Ολυμπιακή Ημέρα 2018» – Η ΚΟΠΕ ήταν εκεί Read More »