Κυπελλούχος η Ολυμπιάδα στη Β Ανδρών
Κυπελλούχος Β Κατηγορίας Ανδρών είναι η Ολυμπιάδα Νεαπόλεως η οποία στον Τελικό που πραγματοποιήθηκε στο Αθλητικό Κέντρο της Ανόρθωσης (ΑΤΙ) επιβλήθηκε του πρωταθλητή Εθνικού Λατσιών με 3-0 σετ (25-20, 25-23, 25-18). Η ομάδα του Αντώνη Δημητρίου ήταν καλύτερη σε όλο τον αγώνα και δίκαια πανηγύρισε τον τίτλο. Οι παίκτες του Γιώργου Γεωργίου προσπάθησαν, αλλά η …