To βόλεϊ έχει την τιμητική του στις βραβεύσεις Εφήβων – Νεανίδων από την ΚΟΕ
Τέσσερεις πετοσφαιριστές και πετοσφαιρίστριες θα βραβευτούν από την Κυπριακή Ολυμπιακή Επιτροπή ως οι κορυφαίοι Έφηβοι και Νεάνιδες για το 2017. Πρόκειται για τους Σωτήρη Σιαπάνη της Νέας Σαλαμίνας ως καλύτερο Έφηβο και Εβίτα Λεωνίδου του Απόλλωνα ως καλύτερη νεάνιδα. Επίσης, θα βραβευτούν οι αθλητές Κωνσταντίνος Σκορδής ως καλύτερος Έφηβος στο Beach Volley και Ντάρια Γκουσάροβα …
To βόλεϊ έχει την τιμητική του στις βραβεύσεις Εφήβων – Νεανίδων από την ΚΟΕ Read More »