Η Επιτροπή πρωταθλημάτων της ΚΟΠΕ εξέτασε αίτημα του σωματείου Lemesos Volleyball, και για το λόγο ότι δεν είναι διαθέσιμο το γηπέδό του, και κατόπιν συνεννοήσεως με το σωματείο ΑΕ Καραβά, ο προγραμματισμένος για τις 5.12.2022 αγώνας πρωταθλήματος Β΄Κατηγορίας ανδρών Lemesos Volleyball - ΑΕ Καραβά , μεταφέρεται να διεξαχθεί την Κυριακή 4.12.2022 και ώρα 20:00 στο Λύκειο Πολεμιδιών στην Λεμεσό.
ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΔΩΣΕΙΣ
![](https://volleyball.org.cy/wp-content/uploads/2021/10/Cablenet-Sports-3HD-4.jpg)
No posts found.