Ο πρώτος αγώνας Κυπέλλου μεταξύ των ομάδων ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ - ΟΜΟΝΟΙΑ που είναι ορισμένος για τη Δευτέρα 19 Νοεμβρίου 2018 στο Λύκειο Λατσιών Σωτήρης Μέσσιος δεν θα διεξαχθεί λόγω αγώνα φούτσαλ στο ίδιο γήπεδο. Εγκρίνεται η αλλαγή έδρας που πρότειναν τα δύο σωματεία και έτσι τη Δευτέρα 19 Νοεμβρίου 2018 θα διεξαχθεί ο αγώνας ΟΜΟΝΟΙΑ – ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ στο στάδιο Ελευθερία με ώρα ενάρξεως 20:00 και ο επαναληπτικός ΕΘΝΙΚΟΣ ΛΑΤΣΙΩΝ – ΟΜΟΝΟΙΑ θα διεξαχθεί στο Λύκειο Λατσιών «Σωτήρης Μέσσιος» την Παρασκευή 23 Νοεμβρίου 2018 με ώρα ‘έναρξης 20:00.
ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΔΩΣΕΙΣ
![](https://volleyball.org.cy/wp-content/uploads/2021/10/Cablenet-Sports-3HD-4.jpg)
No posts found.