Στην Κύπρο βρίσκεται από χθές η πρόεδρος της επιτροπής διαιτησίας της CEV Ζόριτσα Μπιέλιτς η οποία σήμερα Σάββατο 27 Ιανουαρίου 2024 θα είναι η εισηγητής του σεμιναρίου διαιτησίας που διοργανώνει η ΚΟΠΕ.
Οι εργασίες του σεμιναρίου άρχισαν στις 15:οο στο πρώτο μέρος του οποίου η κυρία Μπιέλιτς θα έχει μια εκτενή συζήτηση με τους διεθνείς διατητές μας και στις 16:00 θα διεξαχθεί το κύριο μέρος του σεμιναρίου με την συμμετοχή όλων των διαιτητών της πρώτης κατηγορίας ανδρών και γυναικών.
ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΕΣ
ΜΕΤΑΔΩΣΕΙΣ
![](https://volleyball.org.cy/wp-content/uploads/2021/10/Cablenet-Sports-3HD-4.jpg)
No posts found.